ALTUS LT ALTUS LT

SVEIKI ATVIKĘ


ALTUS LT – tai dinamiškai besivystanti specializuota prekybos bendrovė, pristatanti didelį įrenginių,skirtų  naftos,  dujų, cheminiam, pramoniniam naudojimui, pasirinkimą.

Mes nuolat atnaujiname naujais modeliais ir dizainais uždaromosios ir reguliuojančio armatūros asortimentą, stengiantis patenkinti užsakovo užklausas kokybiška, patikima ir šiuolaikiška produkcija.

ALTUS LT  tiekia  jungiamąsias dalis ir vamzdžius, kurie atitinka gamintojo standartus, tokius kaip GOST, TU, DIN, EN ASTM, API, o taip pat tiekia jungiamąsias dalis pagal užsakovo pateiktus brėžinius.

APIE MUS


Kompanija  ALTUS LT  atėjo į vamzdžių ir vamzdinės armatūros rinką palyginus neseniai, bet profesionaliai tuo užsiima daugiau nei 10 metų.

Mūsų įmonė realizuoja kompleksinius pristymus tiek vamzdinės armatūros, tiek ir vamzdinės produkcijos pagal užsakymą iš Rusijos Federacijos ir Europos Sąjungos gamyklų.

Glaudus bendradarbiavimas su projektavimo, montavimo organizacijomis ir galutiniais vartotojais suteikia galimybę optimalaus sprendimo radimui. Į įmonės suteikiamų paslaugų spektrą įeina konsultavimas-techninė parama ir įrangos parinkimas,atsižvelgiant į Užsakovo pateiktus  būtinus techninius parametrus. O vamzdžių ir vamzdinės armatūros gamintojai įsipareigoja garantinėmis prievolėmis savo pagamintai įrangai.

Tinklalapyje “ALTUS LT ” Jūs nerasite pilno spektro mūsų siūlomos produkcijos, kadangi asortimentas yra ganėtinai platus. Jūsui užklausai visada atsiras atitinkamas techninis sprendimas iš patikimų, vamzdžių, jungiamųjų dalių, armatūros, pavarų ar kompleksinių sistemų RĮ ir RAĮ ,gamintojų.

Kaip pasakė garsus rusų klasikas Levas Tolstojus “ Svarbi ne ta vieta, kurią mes užimame, o ta kryptis, kuriame judame“. Mes nesustuojame ties tuo, ką pasiekėme, o nuolat sekame ir orentuojamės į pasaulinių lyderių patirtį ir novatyvias technologijas. 

ALTUS LT brangina savo klientus ir vertina bendradarbiavimą su sąžiningais partneriais! Mūsų klientai visada gali tikėtis kokybės garantijos ir individualaus dėmesio kiekvienam projektui.

ALTUS © 2020 All rights reserved